turkish english german arabic

2013 Aralık ayında kurulan Ayıntap Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. büyüyen ve gelişen Gaziantep şehrimize çağdaş, ferah ve bünyesinde bulundurduğu en son teknolojik alt yapısı ile modern bir ağız ve diş sağlığı merkezi kazandırmayı ilke edinmiştir. 2015 Ocak ayında hizmet vermeye başlamış ve Gaziantep halkına en iyi hizmeti verebilecek şekilde donatılmıştır.

12 Klinik

15 Diş Üniti

1 Tam Donanımlı Ameliyathane

1 Tam Donanımlı Röntgen Birimi,

1 Lazer Tedavi Merkezi

1 Pedodonti Kliniği

VİZYONUMUZ

Dünyadaki yeni trend tedavi uygulamaları ile öncü olan ADC, değerli halkımıza hizmet vermekten gurur duymaktadır.Merkezimiz dünya standartlarındaki ağız ve diş sağlığı tedavilerini tıbbi teknolojiden yararlanarak ve etik ilkelerden ödün vermeden uygulamaktadır. ADC; tecrübe ile modernliği harmanlayıp tüm halkımıza eşit biçimde en doğru hizmeti vererek tercih edilen bir ağız ve diş sağlığı tedavi merkezi olmayı kendine vizyon olarak benimsemiştir.

MİSYONUMUZ

Kaliteli, sağlıklı ve uzun bir yaşam sağlamak amacı ile zamanla diş ve çevre dokularında oluşabilecek deformasyonları, problemleri, kişilerin psikolojisini bozabilecek sıkıntıları dünya standartlarında tıbbi ve bilimsel argümanlar ile harmanlayıp, mümkün olan en doğal şekilde ve en iyi biçimde tedavi etmek. Çalışan ve hasta arasındaki memnuniyeti en üst düzeyde tutarak yerine getirmeyi ise misyon edinmiştir.

Hekimlerimizle Tanışın!

Hekimlerimizle Gülüşünüze Güven Katalım..

Hastalarımızın Hizmetimiz Sonrası Görüşleri

İlk Siz
Öğrenin

***Spam kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın!