turkish english german arabic

Son yıllarda ülkemiz özellikle Almanya, Fransa ,Belçika, Hollanda, İngiltere ve bazı Arap ülkelerinden gelen hastalara özellikle implant ve estetik diş hekimliği uygulamalarını başarıyla sunuyor.

Yaşanan global kriz nedeniyle sağlık politikalarını değiştiren Avrupa ülkelerinin bir çoğu kendi vatandaşlarının diş tedavilerini sigorta kapsamının dışında tutmaktadır. Özellikle ücretleri yüksek diş protezlerini ve dental implantlarını kendi ülkelerinde yaptırırlarsa, protez ve implant ücretini devlet ve özel sigortaları karşılamamaktadır. Yapılan bu implant ve protezlerin ücretini hasta kendisi ödemek zorundadır.

Yurtdışındaki diş tedavi maliyetlerinin yüksekliği, bu ülke vatandaşlarının diş tedavilerinde İstanbul’u seçmelerini sağlıyor.

Yurtdışından tedavi amacıyla gelen misafirlerimiz en çok; İMPLANT- Çekilmiş dişin yerine konan, diş vidalama olarak bilinen veya diş kökü diyebileceğimiz implant tedavileri ve zirkonyum ve porselen kuron köprü tedavileri için gelmektedir. Estetik ve sağlıklı bir gülüşün çok önemli olduğu yaşantımızda, diş beyazlatma ve gülüş tasarımı hastaların en çok tercih ettiği diğer bir uygulamadır. Porselen diş yapımındaki gelişmeler, gerçeğinden ayırt edilemeyecek, renk değiştirmeyen, sağlıklı ve estetik dişlere ağrısız ulaşmayı kolaylaştırıyor.

Sağlık turizminde asıl olan tedavidir. Diğer konaklama ve tatil imkanları tedavi süreci boyunca hastalarımızı rahat ettirebilme, boş zamanlarını değerlendirebilme adına düzenlenmiş organizasyonlardır. Yurtdışında ki hastalarımızdan öncelikli olarak isteğimiz bulundukları ülkede ki bir diş kliniğinde PANORAMİK X-RAY diş filmini çektirip info@adcklinik.com adresine mail atmaları olacaktır. Bu filme göre diş tedavileri hem maliyet olarak hem de süre olarak doktorlarımız tarafından değerlendirilir.

Ortaya çıkan tabloya göre ister bizim paketlerimizden birini seçerek isterse kendi ayarlayacağı bir programla tedavi sürecini başlatmış olur.Sorumlu personel

Deniz Berkay ÇİÇEK ve Ayşenur SAĞIM

Akbank Euro hesabi : TR93 0004 6002 3103 6000 0358 66

İlk Siz
Öğrenin

***Spam kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın!